Загрузка...
Київська влада витратила величезну суму на нові сходинки на Пейзажній алеї
Вартість однієї сходинки склала приблизно 300 тис. грн. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив адвокат Клим Братковський.
За його словами, відбулися тендери на 37 млн і на 14 млн грн, проте в підсумку тільки на будівельні роботи витратили майже 82,5 млн грн, а загальна вартість склала понад 89 млн грн.
“Це якщо сходинок 300, то одна сходинка обійшлася в 300 тисяч”, – уточнив Братковський.
Він відзначив, що таким чином сходинки на Пейзажній алеї повинні бути золотими.
Братковський нагадав, що в 2017 році юрист, адвокат з донецькою пропискою купив компанію, яка має сумнівний бекграунд по тендерних закупівлях в минулому. За його словами, директор і власник також мають кримінальний бекграунд з приводу фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.
Загрузка...
“Ця ж компанія вже в 2016-2017 рр. була помічена в заниженні податкових зобов’язань. Компанія виграє тендер на будівництво сходинок. Її конкурент на тендері – компанія, до якої також є питання”, – підкреслив Братковський.
Зокрема, він звернув увагу на те, що компанія ТОВ “Будсервіс-2”, яка займалася будівництвом сходинок, ухилялася від сплати податків. Однак це не завадило столичній владі налагодити з нею співпрацю.
У коментарях Братковський також зазначив, що будівельна компанія використовує найдешевше підсвічування без захисту від води.
“Господи, за що такий пиз*ець”, Все зрозуміло, що “розпиляли” частину грошей. Але Бог з ним, зробили реконструкцію, так це хоча б видно”, – пишуть користувачі в коментарях.
Нагадаємо, київська влада не має наміру відмовлятися від підвищення вартості проїзду для жителів столиці. Київська міська рада відмовилася скасувати підвищення вартості на проїзд у комунальному транспорті до автоматизації обліку оплати проїзду і аудиту столичного метрополітену і “Київпастрансу”.
Відповідне рішення підтримали тільки 24 депутати.
Ініціатори проекту рішення пояснили, що хотіли скасувати розпорядження від 5 липня, яким було підвищено вартість проїзду в комунальному транспорті.
Документ передбачав заборону на підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в Києві до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду і проведення повного незалежного публічного аудиту комунальних підприємств “Київський метрополітен” і “Київпастранс”.
Джерело